Chirurgija2019-01-10T17:52:01+00:00

ZipLine Medical

 

ZipLine medical

Zip Line Medical : Visas mūsų dėmesys skiriamas pacientui. Nesvarbu, ar lankotės greitosios pagalbos skyriuje, ar atsirado poreikis implantuoti širdies  stimuliatorių , ar po kelio, klubo sąnarių pakeitimo, mes stengiamės, kad paciento atsistatymas po operacijos  būtų kaip galima greitesnis.

Mūsų produktai yra skirti palengvinti gydymą, maksimaliai padidinti komfortą ir sumažinti randą, kartu mažinant komplikacijas ir gerinant pacientų pasitenkinimą. Mūsų technologijos teikiama nauda sumažina sveikatos priežiūros išlaidas tiek ligoninėje, tiek pacientų reabilitavimosi metu.

Kabutės ir siūlai yra pagrįsti šimtmečių senumo audinio sukabinio koncepcija uždarant žaizdą. Kabučių įvėrimas sukuria papildomą bakterijų kelią, kuris gali sukelti infekciją. “ZipLine Medical” produktų linija siūlo naują požiūrį į žaizdų užsiuvimą. Saugiu neinvaziniu būdu užsiuvant odą moderni technologija suteikia naują greitį, komfortą ir sutaupo lėšų žaizdų užsiuvimui.

Kadangi odos užsiuvimas yra labiausiai paplitusi atvirų operacijų dalis, “ZipLine Medical” produktai yra taikomi įvairių specialybių, įskaitant ortopediją, elektrofiziologiją, kardiotoracinę chirurgiją, plastikinę ir rekonstrukcinę chirurgiją, dermatologiją ir skubią medicinos pagabą.

ZipLine Medical buvo įkurta 2009 m. Amir Belson, M. D. ir įsikūrusi Silicio slėnio, Kalifornijos širdyje JAV.

Plačiau apie įmonę ir jos produktus:

www.ziplinemedical.com

Susisiekite

Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus Sutinku