Odontologija2019-01-10T17:53:37+00:00

Zimmer Biomet Dental

Siekiame išskirtinių rezultatų

Ilgametė patirtis implantologijoje

Zimmer Biomet Dental – tai kokybės garantija, ilgametė patirtis, naujausi mokslo ir technologijų sprendimai.

Tai  viena iš pasaulinių implantų gamintojų lyderių, turinti puikiai išvystytą gamybos technologiją dantų implantų bei endoprotezų srityse.

Inovacijų lyderiai

Zimmer Biomet inžinierių, mokslininkų, dizainerių ir gydytojų komandos nuolat kuria inovatyvius sprendimus, kurie formuoja burnos priežiūros ateitį. Įmonė turi 319 jau išduotų pasaulinių patentų ir 161 parengtų patentų.

Daugiau nei mokslinių 650 straipsnių, taip pat pramonės asociacijų apdovanojimai, liudija pasiryžimą siekti aukščiausios produktų kokybės, nuolatinio tobulėjimo ir gamybos tikslumo. Be išskirtinių produktų, Zimmer Biomet Institutas rengia. tęstinio mokymo kursus, skirtus tobulinti esamus įgūdžius ir plėsti naujas kompetencijas. Aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkantys produktai, mokymo galimybės bei klinikinių atvejų tyrimai padeda odontologams pasiekti puikių gydymo rezultatų.

Atsakingas požiūris

Zimmer Biomet Dental išskirtinį dėmesį skiria ne tik implantų gamybai bei kokybei bet ir gydytojų žinių tobulinimui. Įmonės siekia paspartinti inovacijų pritaikymą odontologijoje ir suteikti geresnį gyvenimą milijonams žmonių. Odontologijos specialistams teikia pasaulinio pripažinimo sulaukusias mokymosi programas bei kvalifikacijos kėlimo kursus.

Aptarnavimas – Zimmer Biomet Dental savo produktams suteikia tarptautinę garantiją, kuri užtikrina profesionalią gydytojų pagalbą daugiau nei 70-yje pasaulio šalių.

Susisiekite

Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Odontologija:
Daiva Sanulaitienė
El.paštas: ds@dre-design.lt
Telefonas: +370 652 03602.

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus Sutinku