ES PROJEKTAI2022-02-21T14:18:20+00:00

ES Projektai

UAB “DRE Design & Consulting ” pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą

UAB ” DRE Design & Consulting” pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ,,UAB DRE Design & Consulting E-komercijos modelio diegimas“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0729

Projekto biudžetas: 63.400,00 Eur, iš jų ES dalis: 47.550,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022 m. vasario 07 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023 m. vasario 07 d.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektoriniu būdų diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto uždavinys – klientų savitarnos sistemos sukūrimas.

UAB „DRE Design & Consulting“ – tai įmonė, kuri atstovauja žinomiausių Pasaulio  ir Europos veterinarijos produktų gamintojus Baltijos šalyse. Prekių asortimentą sudaro virš 10000 produktų pozicijų ,reikalingų smulkių gyvūnų operaciniam gydymui ir priežiūrai. Taip pat jau kelerius metus įmonė organizuoja  naujų technologijų mokymus veterinarijos gydytojams ,įskaitant praktinių įgūdžių tobulinimus operacinės sąlygomis.

Įmonė yra sukaupusi ne tik patirties šioje srityje, bet ir turinti ištikimų klientų ratą bei siekianti jį ir toliau plėsti. Tačiau esant ekstremalioms sąlygoms, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas, įmonė  savo veiklą turėjo stabdyti dėl neturimų elektroninės platformos sistemos sprendimų, ko pasekoje įmonė patyrė pardavimo pajamų kritimą. Todėl atsižvelgus į susiklosčiusią situaciją, UAB ” DRE Design & Consulting“, siekdama perspektyvoje išvengti galimų bendrovės veiklos ir pajamų kritimų (bei sustiprinti bendrovės atsparumą galimiems ekonominiams svyravimams), neužtikrintumo, bankroto, kaip tai atsitiko daliai bendrovių 2020-2021 m. per COVID-19 pandemiją, taip pat siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę, įvertino visus bendrovėje vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, bendrovės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektoriniu būdų diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą. Projekto metu planuojama sukurti – elektroninę prekybos sistemą, kurioje klientai savitarnos būdų galės užsisakyti įmonės teikiamas paslaugas ir produkciją.

 

 

 

 

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus Sutinku