Veterinarija2019-01-10T17:55:04+00:00

RITA LEIBINGER

medicinos produktai veterinarijai

Inovatyvūs sprendimai veterinarijai

Ne tik žmogaus bet ir gyvūno kūnui reikia aukščiausios kokybės priemonių  norint  jį išgydyti be liekamųjų reiškinių.  Veterinarijos klinikoms galime pasiūlyti  smulkių gyvūnų traumų gydymui naudojamas osteosintezės priemones iš patikimo gamintojo “RITA LEIBINGER Medical”.

Konsultuojame traumatologijos priemonių skirtų veterinarijai taikymo klausimais. Kartu su gamintojais supažindiname su produktų asortimentu ir panaudojimo galimybėmis, rengiame mokymus.

“RITA LEIBINGER Medical” yra ne tik medicinos produktų gamintojas, bet ir inovacijų kūrėjas, nuolat reaguojantis į besikeičiančius klientų poreikius, todėl rinkai gali pasiūlyti naujausius sprendimus įvairiems gydymo atvejams.

  • Tik aukščiausios kokybės gaminiai

  • Platus produkcijos pasirinkimas

  • Aukštos kvalifikacijos konsultacijos

Ortopedijos instrumentai

Aukščiausia galima kokybė – tai reikalavimas kuris  taikomas visiems  RITA LEIBINGER gaminamiems produktams. Įmonės įkūrėja Rita Leibinger plėtoja savo tėvo Oswaldo Leibingerio filosofiją, kuria siekiama palengvinti gyvenimą po traumų be judėjimo apribojimų po operacijų.

Visi šio gamintojo produktai yra pagrįsti sertifikuotu gamybos standartu pagal kurį kontroliuojama kiekvieno gaminio kokybė.

RITA LEIBINGER produktų asortimentą rasite gamintojo puslapyje: leibinger-medical.com

TTA Rapid – šuns kryžminio raiščių plyšimo gydymui

Tibial tuberosity Advancement TTA Rapid yra populiarus būdas išgydyti šuns kryžminį raiščių plyšimą. Gamintojo puslapyje rasite išsamią informaciją kaip pasiruošti ir atlikti operaciją. Pradedant nuo priešoperacinio planavimo:

  • kaip atlikti rentgeno tyrimą ir rasti tinkamą TTA implantą;

  • kaip atlikti operaciją su TTA Rapid priemonėmis;
  • trumpą chirurgijos trimatę vaizdo animaciją;
  • išsamius operacijos nurodymus.

Puslapyje taip pat pristatomi TTA instrumentai, kurių reikia implantuojant šį implantą į šuns sąnarius.
Plačiau skaitykite: www.leibinger-medical.com

 TTA RAPID  metodu operacijos atliekamos Vilniuje ir Klaipėdoje

Susisiekite

Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus Sutinku