iM3 GS Deluxe dantų priežiūros sistema su betepaliniu kompresoriumi

4.868,75 

Kaina nurodyta be PVM
Kaina su 21% PVM - 5.891,19 
Prekė sandėlyje: Pristatymas 2 - 4 sav.
Prekės kodas: U3012
Kiekis :

Aprašymas

„GS Deluxe“ yra pilna odontologijos sistema. Kokybiško įjungimo didelio greičio rankinis instrumentas, greitam dantų grežimui su vandens aušinimu, 3 tipų (oro, vandens ar rūko) purkštukas su galimybe pasirinkti vandenį arba CLS (unikaliai sukurtas dantų tirpalas-koncentratas, skirtas sutrumpinti gręžimo laiką ir užmaskuoti burnos kvapus)., ir mažo greičio rankinis instrumentas, skirtas poliruoti naudojant „iM3 R&R“ svyruojančio kampo profilius, neiveliančius snukio plaukų. Trijų tipų (oro, vandens ar rūko) purkštukas yra naudinga priemonė pašalinti įv. likučius ir praplauti burną. Antgalis yra nuimamas ir autoklavuojamas (jį galima pasukti 360 laipsnių kampu). CLS naudojimas šiame įrenginyje leidžia dantų procedūrų metu lengvai patekti į burną chlorheksidinui.

„GS Deluxe“ tiekiamas su šiais aukštos kokybės įrankiais:

Didelio greičio rankinis instrumentas, greitam dantų grežimui

3 tipų purkštukas (oras, vanduo ir rūkas)

Mažo greičio rankinis instrumentas poliravimui.

Nerūdijančio plieno nuimamas reguliojamo aukščio padėklas su silicio įklotu suteikia papildomą vietą reikiamiems įrankiams susidėti.

Jūsų patogumui įrengimo priežiūros instrukcijos atspausdintos įrenginio gale. Vėliau „GS Deluxe“ gali būti patobulintas vėliau įtraukiant LED šviesą ant greitaeigio rankinio įrankio – tai žymai palengvina darbą veterinarijos odontologijoje!

„GS Deluxe“ yra reguliuojamas aušinimo skysčio srauto vožtuvas, leidžiantis vartotojui reguliuoti aušinimo skysčio kiekį leidžiamą dirbant greitaeigiu įrankiu. Visi „iM3“ perjungikliai, mygtukai ir automatiniai aukšto spaudimo vožtuvai gali būti pakeisti per kelias sekundes dėl „iM3“ naudojamos kasetinės vožtuvų sistemos. Ši pažangi funkcija leidžia greitai išvalyti ir pakeisti vožtuvus, sumažinant mašinos prastovų laiką kas leidžia gauti daugiau pajamų.

„GS Deluxe“ su įmontuota IEC maitinimo plokšte ir aušinimo skysčio išleidimo anga leidžia lengvai integruoti ultragarso skalerį. Prie „iM3“ dantų aparato vandens ir maitinimo šaltinio galima prijungti „iM3 42-12“ ultragarso skalerį arba bet kokios markės skalerį. Stomatologinė mašina yra autonominė, todėl mašinai ir ultragarso skaleriui maitinti reikia tik vieno maitinimo laido.

Uždengtą be alyvinį kompresorių lengva valyti ir aptarnauti. Unikali „iM3“ technologija įgalina orą iš kompresoriaus aušinti jam judant į dantų mašiną. Kompresoriui aušinti nereikalingi nuolat veikiantys ventiliatoriai.

Komplekte yra „iM3 Sraw“ kartridžas, pritvirtintas prie vandens aušinimo skysčio linijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite šią nuorodą.

Dantų mašinos važiuoklė pagaminta iš aliuminio ir dažyta milteliniu dažymu, atitinkančiu ligoninių standartus. Mašinos valdymo pultui ir jos komponentams taikoma 5 metų garantija.

U3012 – „GS Deluxe“, greitaeigis grąžtas, mažo greičio įrankis poliravimui, tylusis kompresorius, 2 butelių aušinimo skysčio sistema, įrankių padėklas, įmontuotį el maitinimo lizdai.

U3011 – „GS Deluxe“, greitaeigis grąžtas, mažo greičio įrankis poliravimui, mobilus S / S grindų stovas, 2 butelių aušinimo skysčio sistema, įrankių padėklas, įmontuotį el maitinimo lizdai.

Neradote norimos
prekės ar paslaugos?

Mano įsimintos prekės