Traumatologija2019-01-10T17:48:43+00:00

Sprendimai traumatologijos srityje

Tik geriausi savo srities profesionalai

Implantai ir instrumentai traumatologijai

Daugiau kaip 20 metų platiname lenkų gamintojo “Mikromed BHH” implantus traumatologijai: intramedulines vinis, sraigtus bei užrakinamas konstrukcijas.

Mūsų produkciją naudoja daugelis Traumatologijos skyrių Lietuvoje ir Latvijoje. Tai puikus kokybės ir kainos  pasirinkimo pavyzdys.

Dauguma produktų tiekiama tiesiai iš įmonės sandėlio – todėl užsakytus implantus Lietuvoje ir Latvijoje pristatome per 24 valandas.

Didelis dėmesys skiriamas gydytojų apmokymams naudojant šiuolaikiškomis, pažangiomis technologijomis pagamintais  implantais ir jų sistemomis.

  • Tik aukščiausios kokybės gaminiai

  • Platus produkcijos pasirinkimas

  • Aukštos kvalifikacijos konsultacijos

Pažangai reikalingas Judėjimas! Mūsų kūnas yra mūsų svarbiausias turtas. Sveikas kūnas yra mūsų gyvenimo pagrindas. Pažeistam kūnui atstatyti reikia aukščiausios kokybės tobulų priemonių,  kad būtų galima išvengti juntamų pasekmių. Todėl sportuokime, stiprinkime kūną – tai padės išvengti traumų. Profilaktika visada geriau nei operacija.  

Mikromed BHH

“Mikromed BHH” įmonė savo veiklą pradėjo nuo 1978 m. Šiuo metu įmonės gaminių asortimentą sudaro daugiau kaip 35 000 produktų. Kurie yra gerai vertinami ne tik Lenkijoje bet  ir daugelyje šalių visame pasaulyje. Bendrovės misija – maksimaliai padidinti klientų poreikių ir lūkesčių patenkinimą, teikiant aukštos kokybės produktus ir aptarnavimą.  “Mikromed BHH” – mes žinome, kad sėkmė niekada nėra atsitiktinumas, todėl mes ir toliau nuolat  kuriame ir pritaikome vis geresnius projektavimo, gamybos bei technologinius sprendimus savo produktams.

Daugiau informacijos rasite gaminto puslapyje:  http://www.mikromed.eu

Susisiekite

Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus Sutinku